UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czenu policjanci odstąpili od czynności słuzbowych ? Przecież to jawne machloje. Kierowca mógł być pijany a policjanci nie wykonali swoich obowiązków. Coś tu mocno śmierdzi. Przy każdej niemal kontroli badaja alkomatem a w sytuacji zagrożenia życia bardzo dziwnie oddalili sie z miejsca kolizji. Czy redakcja może wyjaśnić problem u komendanta ? Przecież każdy pijany kierowca może powiedzieć że się dogadali. Czekamy na wyjaśnienia.


Anuluj