UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziwne to że policja nie podjeła zadnych czynności prawnych. .. przeciez na kiejsce wypadku ktoś ja wezwał. .ja w podobnej sytuacji zostałem ukarany mk i nie było ważne że sie chcemy dogadać wezwany patrol policji zrobił swoje ukarał madatami i pozabierał dowody rejestracyjne. .przeciez tu tez widac że autko nie moze juz raczej samodzielnie sie poruszac. .. a stan trzeżwości motorniczego. .. cos tu za bardzo pachnie niedopełnieniem obowiazków przez policję. .. przeciez policja nie była tam w celach towarzyskich albo z ciekawości. .byli w pracy a na tvn turbo ucza iz wezwanie patrolu busi zakończyc sie postepowaniem karnym / mandat/. .czyzby znajomości ?????


Anuluj