UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tym bardziej ze na pierwszej fotce jest widoczny Pan Wladza !!! dlaczego nie wystawil mandaciora ja bym na miejscu prokuratury odrazu tym sie zajol, narazanie na straty naszego panstwa!!!!
zly!!
tym bardziej ze na pierwszej fotce jest widoczny Pan Wladza !!! dlaczego nie wystawil mandaciora ja bym na miejscu prokuratury odrazu tym sie zajol, narazanie na straty naszego panstwa!!!!
zly!!