UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tym bardziej ze na pierwszej fotce jest widoczny Pan Wladza !!! dlaczego nie wystawil mandaciora ja bym na miejscu prokuratury odrazu tym sie zajol, narazanie na straty naszego panstwa!!!!

zly!!

Anuluj