A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie musieli czekać na fotografa z portelu bo fotografowie są już 5 minut przed wypadkiem na miejscu :D ot co
Gdzie jest takie skrzyżowanie w Elblągu. Przecież to jest ul. Płk. Dąbka. Czy tego nikt nie sprawdza przed puszczeniem w sieć?
A gdzie jest napisane że na skrzyżowaniu?
Śmierdzi tu kolesiostwem, niedopełnieniem obowiązku i zaniechaniem czynności przewidzianych w tym przypadku.
Od i prawie same czopki widzę tu piszą - nie znają prawa ani sprawy a wypowiadają się i wypisują bzdury jakich mało. .. .ciemnoto siądź do książek i poczytaj, poucz się a potem dopiero wypowiadaj.
Drzwi się załatwi na szrocie i auto jeszcze posłuży
Policjanci mogli odstąpić od czynności służbowych jeśli nie wezwała ich żadna strona uczestnicząca w zdarzeniu. Co w tym dziwnego? Dobrze, że to scenic, bo inaczej kierowca mógłby skończyć w szpitalu. Żadne inne auta z tych lat nie są tak bezpieczne. Przy zderzeniu z tak ciężkim pojazdem i to jeszcze uderzenie w bok gdzie nie ma żadnych stref kontrolowanego zgniotu to naprawdę wyjątkowo dobrze to auto zniosło jak na swój wiek. Niektóre nowsze by tego nie przetrwały.
nadstawil ryj to dostrzal strzala z główki. .. .. ale urawł :)
renoł sie spsuł, ale wyklepie se, dobre ałto, Kubica nie jednął rowalnął i nie było checy i afery
Brzydki samochód, więc słaby kierowca.