UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu odstąpili od czynności słuzbowych ? Przecież to jawne machloje. Kierowca mógł być pijany i nie wykonali swoich obowiązków. Coś tu mocno śmierdzi. Przy każdej niemal kontroli badają alkomatem a w sytuacji zagrożenia życia bardzo dziwnie oddalili sie z miejsca kolizji. Czy redakcja może wyjaśnić problem u przełożonych? Przecież każdy pijany kierowca może powiedzieć że się dogadali. Czekamy na wyjaśnienia.