UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja nie podjęła czynności, tramwajarze "sprawnie" zdjęli samochód z torów, tramwaj nie ucierpiał - to co się tam działo przez 40 minut do nędzy? czekali na fotografa z portelu?
Policja nie podjęła czynności, tramwajarze "sprawnie" zdjęli samochód z torów, tramwaj nie ucierpiał - to co się tam działo przez 40 minut do nędzy? czekali na fotografa z portelu?