Scenic wjechał pod tramwaj
fot. Witold Sadowski
Dziś (10 lutego) około godz. 9.40 na ul. Płk. Dąbka doszło do zderzenia tramwaju z pojazdem osobowym. W kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Ruch tramwajowy w kierunku centrum miasta był przez około 40 minut całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.