UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No proszę proszę i tym razem to nie kobieta! A wczoraj to chcieli wszyscy zjeść te panie które się zderzyły a dzisiaj to już cicho sza bo to facet wjechał. Ehhh ale tak tak facet to jest super kierowca!


Anuluj