53
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znając polską politykę żeby Elbląga nie zalać to będą znowu chcieli wysadzić wał przeciw powodziowy na wyspie Nowakowskiej. Nigdy nie patrzą na ludzi tylko własne wygody. A GDZIE JEST STRAŻ POŻARNA, POLICJA CZY WOJSKO NA WYSPIE NOWAKOWSKIEJ NIKOGO TAKIEGO NIEMA POZA OSP Z NOWAKOWA. HAŃBA!!!!!
powodzianka (2012.01.14)

info

0  
  0
a sołtys z kępin wielkich to padalec nawet raz ludzi nie poinformował że jest alarm przeciw powodziowy. gmina elbląg raczej powinna się tym padalcem zająć tak konkretnie!!!!!niech odpowie za swoje czyny. !!!!!
Kępiny (2012.01.14)

info

0  
  0
No i jak zawsze strażacy do wszystkiego!!!Wypadki, pożary, powodzie, kotki, pszczoły, itd. , itd. .. ..
(2012.01.14)

info

0  
  0
DO POWODZIANKI, Nie tylko zalane jest Nowakowo, nie trzeba było tam się budować, gdzie jest straż ?, a gdzie wojsko, mieszkańcy też powinni pomagać, a nie stać i przyglądać się
(2012.01.14)

info

0  
  0
straż pracuje, nie rozdwoi się, a inni mundurowi też mogliby przyłączyć się
(2012.01.14)

info

0  
  0
Obecne wladze nie potrafia niczego wykorzystać, ani wojska, ani wiezniów, ani NSR, Komuna była zła, ale w wielu tematach miała dobrą organizację.
(2012.01.14)

info

0  
  0
a co niby ludzie z okolic mają robić ubraniami wały zatykać czy piach z piaskownicy od dzieci zabierać nie jesteś na miejscu to się nie wypowiadaj na kwestie o których nie masz zielonego pojęcia. CHCESZ SIĘ WYPOWIADAĆ W TEJ Kwesti TO ZAJEDZ NA WYSPĘ NOWAKOWSKĄ I ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE. krytyk od wypowiedzi się znalazł hehe
powodzianka (2012.01.14)

info

0  
  0
Gdzie jest Nowaczyk, pewnie na urlopie, tak jak Tusk. PO to nie są pracusie.
(2012.01.14)

info

0  
  0
Najlepiej siedzieć na dupie i oceniać strażaków z Nowakowa, że pijani na akcje przyjeżdzają co nie `powodzianin` ? Może w końcu ruszysz dupe i pomożesz a nie siedzisz i tylko komentujesz ciężką prace naszych strażaków !.
Sandraa ;) (2012.01.14)

info

0  
  0
Zapakowac polityków z olsztyna w autobusy i za ich decyzje niech układają worki
(2012.01.14)

info

0  
  0