UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znając polską politykę żeby Elbląga nie zalać to będą znowu chcieli wysadzić wał przeciw powodziowy na wyspie Nowakowskiej. Nigdy nie patrzą na ludzi tylko własne wygody. A GDZIE JEST STRAŻ POŻARNA, POLICJA CZY WOJSKO NA WYSPIE NOWAKOWSKIEJ NIKOGO TAKIEGO NIEMA POZA OSP Z NOWAKOWA. HAŃBA!!!!!
powodzianka