UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepiej siedzieć na dupie i oceniać strażaków z Nowakowa, że pijani na akcje przyjeżdzają co nie `powodzianin` ? Może w końcu ruszysz dupe i pomożesz a nie siedzisz i tylko komentujesz ciężką prace naszych strażaków !.

Sandraa ;)