UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znając polską politykę żeby Elbląga nie zalać to będą znowu chcieli wysadzić wał przeciw powodziowy na wyspie Nowakowskiej. Nigdy nie patrzą na ludzi tylko własne wygody. A GDZIE JEST STRAŻ POŻARNA, POLICJA CZY WOJSKO NA WYSPIE NOWAKOWSKIEJ NIKOGO TAKIEGO NIEMA POZA OSP Z NOWAKOWA. HAŃBA!!!!!
powodzianka