UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a sołtys z kępin wielkich to padalec nawet raz ludzi nie poinformował że jest alarm przeciw powodziowy. gmina elbląg raczej powinna się tym padalcem zająć tak konkretnie!!!!!niech odpowie za swoje czyny. !!!!!

Kępiny

Anuluj