UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a sołtys z kępin wielkich to padalec nawet raz ludzi nie poinformował że jest alarm przeciw powodziowy. gmina elbląg raczej powinna się tym padalcem zająć tak konkretnie!!!!!niech odpowie za swoje czyny. !!!!!
Kępiny