53
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co, wojsko nie mogłoby pomóc?
(2012.01.14)

info

0  
  0
wojsko które mogło by pomóc już nie istnieje mieli sprzet i byli by teraz na miejscu podziękujmy Nowaczykowi i innym [LOTNICZA]
(2012.01.14)

info

0  
  0
Dla wojska podwyżki, a strażacy do roboty
(2012.01.14)

info

0  
  0
A jakie Wojsko z czym te Wojsko skoro wszystkie najpotrzebniejsze sprzety Olsztyn przywlaszczyl, Elblag dal sie tak latwo oskubac ze wszystkiego no to teraz niech sobie radzi jak za Mieszka.
kwiatuszek123 (2012.01.14)

info

0  
  0
A co robi Pan Witold Wróblewski z Zarządu Województwa, który odpowiedzialny jest m. in. za infrastrukturę? Może niech się wypowie!
(2012.01.14)

info

0  
  0
A na starym mieście bedzie wenecja
Śmierć w wenecji (2012.01.14)

info

0  
  0
Myslę że każdy wędkarz z Kanału Elbląskiego czy rybak z Zalewu użyczy odpowiedniego haczyka żeby te psie syny i suki z olsztyna odpowiedzialne za taki stan wisiały za odpowiednie części swojego śmierdzącego ciała.
(2012.01.14)

info

0  
  0
Straż jest lepiej przygotowana (przede wszystkim sprzętowo). W Elblągu jest jeszcze trochę wojska, czy nie?
(2012.01.14)

info

0  
  0
OSP z Nowakowa przyjechała pijana na miejsce żeby zabezpieczać wały. Ludzie w nogi bo was potopią, przecież oni nigdy nie są trzeźwi. WSTYD I HAŃBA!!!!!
powodzianin (2012.01.14)

info

0  
  0
niestey forse przeżarli urzedniki na dyskusje o powodzi i przekopie!
(2012.01.14)

info

0  
  0