A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a co, wojsko nie mogłoby pomóc?
wojsko które mogło by pomóc już nie istnieje mieli sprzet i byli by teraz na miejscu podziękujmy Nowaczykowi i innym [LOTNICZA]
Dla wojska podwyżki, a strażacy do roboty
A jakie Wojsko z czym te Wojsko skoro wszystkie najpotrzebniejsze sprzety Olsztyn przywlaszczyl, Elblag dal sie tak latwo oskubac ze wszystkiego no to teraz niech sobie radzi jak za Mieszka.
A co robi Pan Witold Wróblewski z Zarządu Województwa, który odpowiedzialny jest m. in. za infrastrukturę?
Może niech się wypowie!
A na starym mieście bedzie wenecja
Myslę że każdy wędkarz z Kanału Elbląskiego czy rybak z Zalewu użyczy odpowiedniego haczyka żeby te psie syny i suki z olsztyna odpowiedzialne za taki stan wisiały za odpowiednie części swojego śmierdzącego ciała.
Straż jest lepiej przygotowana (przede wszystkim sprzętowo). W Elblągu jest jeszcze trochę wojska, czy nie?
OSP z Nowakowa przyjechała pijana na miejsce żeby zabezpieczać wały. Ludzie w nogi bo was potopią, przecież oni nigdy nie są trzeźwi. WSTYD I HAŃBA!!!!!
niestey forse przeżarli urzedniki na dyskusje o powodzi i przekopie!