UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej siedzieć na dupie i oceniać strażaków z Nowakowa, że pijani na akcje przyjeżdzają co nie `powodzianin` ? Może w końcu ruszysz dupe i pomożesz a nie siedzisz i tylko komentujesz ciężką prace naszych strażaków !.

Sandraa ;)

Anuluj