UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej siedzieć na dupie i oceniać strażaków z Nowakowa, że pijani na akcje przyjeżdzają co nie `powodzianin` ? Może w końcu ruszysz dupe i pomożesz a nie siedzisz i tylko komentujesz ciężką prace naszych strażaków !.
Sandraa ;)