UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO POWODZIANKI, Nie tylko zalane jest Nowakowo, nie trzeba było tam się budować, gdzie jest straż ?, a gdzie wojsko, mieszkańcy też powinni pomagać, a nie stać i przyglądać się
DO POWODZIANKI, Nie tylko zalane jest Nowakowo, nie trzeba było tam się budować, gdzie jest straż ?, a gdzie wojsko, mieszkańcy też powinni pomagać, a nie stać i przyglądać się