UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a sołtys z kępin wielkich to padalec nawet raz ludzi nie poinformował że jest alarm przeciw powodziowy. gmina elbląg raczej powinna się tym padalcem zająć tak konkretnie!!!!!niech odpowie za swoje czyny. !!!!!

Kępiny