UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie pesymiści opamiętajcie się w swojej GŁUPOCIE!!!!!Akcja Pana Owsiaka jest wspaniała ile to innych państw próbowało taką akcję robić w swoim kraju i co i nic z tego niewyszło bo tam nie ma ludzi takich jak POLACY o wielkich czułych i wspaniałych sercach. Zawsze dawałam i teraz też nie będę stała obok. Tych wszystkich krzykaczy napewno będzie więcej wieczorem żeby zobaczyć sztuczne ognie bo wuchodzą jak ćmy wieczorem żeby tylko nie natknąć się na wolontariuszy, których chcę bardzo serdecznie pozdrowić i podziękować za ich ofiarność w niesieniu pomocy innym. Nie życzę nikomu niczego złego, ale chciała bym widieć tych psioczących gdyby im była potrzebna pomoc w ratowaniu zdrowia swojego czy też kogoś z rodziny. Na szczęście są ludzie dla których taka akcja jest czymś wspaniałym.


Anuluj