UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie czym wy sie chwalicie to nie granie z pompa to jedne wielkie żebracteo uwłaszczajace naszemu społeczeństwu rząd baluje a ludzie żebrzą to hańba jeżeli państwo nie potrafi wyzywic swoich obywateli i zapewnić im opieke lekarską przed wojna tez żebraliśmy na wojsko zbierali ludzie na karabiny a skutki mamy do dziś czego jeszcze można rządac od tych biednych zcharowanych ludzi w chwili gdy bieda rZąd stać na podwyżki po 500zł bo uwazaja że pracuja za niegodne pieniądze acałe rodziny żyją za mniej