UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja w tej akcji widzę kilka aspeków: wszyscy wiemy że państwo jest nieudolne ale szanujmy tych którzy się nie dają i zaczynają od małej sprawy, która po 20latach urosła do takich rozmiarów. I nie chodzi tu tylko o Jurka-angażują się w to tysiące ludzi poświęcając swój czas i chęci a można siedzieć na kanapie i czekać aż się poprawi! MALKONTENTOM STANOWCZE NIE-CHOCIAŻ NIE PRZESZKADZAJCIE. JA JESTEM Z TEGO DUMNA!

pardi

Anuluj