A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani chorąży pokazala ci puszke :)
Państwo mamy słabe, społeczeństwo chojne, dbajmy sami o siebie dając kasę na szczytny cel. .. ..
I dobrze że Grają. W szpitalach gdyby nie Owsiak nie byłoby dobrze. Wielu ma szansę za życie dzieki Orkiestrze. Brawo i Szacuneczek dla organizatorów
Ja też się ciesze że takie akcje Owsiaka są co roku, sama mam dziecko i dlatego jak wyjde na spacer w niedziele to dam do puszki bo wszystkie dzieci są nasze. ..
oczywiście, że dam i będę dawać-dzięki specjalistycznemu sprzętowi od Owsiaka i WOŚP żyje mój syn. Kto tego nie przeżył-nie zrozumie.
Alojzy=Floruś - ale na Śląsku też dasz chyba złocisza do puszki?Nie bądż żyła na tak szczytny cel!
"Otwieram wino ze swoją dziewczyną" yeah ol rajt SYDNEY :)
yeah SIDNEY :) :)
akcja jest szlachetna i popieram ale GARDZĘ polskim RZADEM politykami i urzędasami w tym ochydnym kraju ŻE NIE POTRAFIą ZABEZPIECZYC LUDZIOM ZDROWIA i bezpieczeństwa w czasie choroby i w obliczu śmierci aKCJA Owsiaka jest bardzo dobra ale nie wtedy kiedy polityczni krwiopijcy wysysaja z biedaków krew dajac ochłapy na emerytury czy zasiłki i usmiechajac się ze ci najbiedniejsi dali na Orkiestę tyle i tyle milionów w tym roku. Owsak też sie opamiętaj kto daje a kto okrada. W TYCH NAJGORSZYCH MOMENTACH POLSKA TO HAŃBA DLA LUDZKOŚCI
W tym roku nie dam wolę na PCK później Tusk albo inny popapraniec politycznopolicyjny bedzie morde jarzył w mediach że to on się do tego przyczynił