UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pokażcie na orkiestrze ze dajecie co roku coraz więcej to nasz rząd zrobi jeszcze większe podwyżki bo będzie nial rozeznanie ze Polacy maja kasę jak trzeba to dają polski nigdy nie napełnimy zawsze będzie brakować ale dla najbiedniejszych bo rząd ma dla siebie zawsze ukryta kasę ja osobiście nie dam mam w nosie wspierać dyrygenta i innych bo z tego polowa idzie na inny cel niech Tusk potrząchnie własna kiesa a nie czeka ze najbiedniejsi go wyręcza z tych groszy jakie zarabiają.