UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

znowu elblagi sie nie popisali komentarzami ludzie nie podoba wam sie to nie musicie wrzucac gdyby nie akcja owsiaka w elblaskich szpitalach nie byloby polowy sprzetu dla noworodwkow co wy tu wypisujecie dla mnie akcja najlepsza pod sloncem i tak trzymac