UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszyscy tylko bieda, bieda!!! a w markrketach taaakie tłumy jakby sklepy mieli zamknąc na cały tydzień a nie tylko na 6go. strasznie konsumpcyjne społeczenstwo i do tego okazuje się że bez serca!! moje dziecko będzie wolontariuszem i cieszę się bardzo! niech się uczy że można nawet w biedzie!!
pardi