UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszyscy tylko bieda, bieda!!! a w markrketach taaakie tłumy jakby sklepy mieli zamknąc na cały tydzień a nie tylko na 6go. strasznie konsumpcyjne społeczenstwo i do tego okazuje się że bez serca!! moje dziecko będzie wolontariuszem i cieszę się bardzo! niech się uczy że można nawet w biedzie!!

pardi

Anuluj