UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znowu elblagi sie nie popisali komentarzami ludzie nie podoba wam sie to nie musicie wrzucac gdyby nie akcja owsiaka w elblaskich szpitalach nie byloby polowy sprzetu dla noworodwkow co wy tu wypisujecie dla mnie akcja najlepsza pod sloncem i tak trzymac


Anuluj