61
27.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
motorniczy-Powinieneś premie dostać, za co?Mało kto potrafi cały tramwaj "wysadzić"z szyn i "zaparkować"na trawniku. Apropos parkowania, postawić obok parkomat, 2zeta za godzinę, parkuje w strefie płatnej, policzmy od godz. 8:40,więc ile to będzie?
Parkingowy (2011.09.28)

info

0  
  0
uważam iz wszyscy wypowiadający się maja rację!
(2011.09.28)

info

0  
  0
mirabelka: dziennikarzowi nie wolno takich rzeczy napisać, że na szczęście, niestety. .. to jest niezgodne z etyką zawodu, łamie bezstronność i nieangażowanie się emocjonalne w przekaz i zdarzenie. wieeeeem, nasi dziennikarze i tak są stronniczy, ale mówimy teraz o tym tekście:)
(2011.09.28)

info

0  
  0
To wina "gadającego kasownika". Bo powiedział motorniczemu: "następny przystanek. .. ., zamiast "uwaga zakręt"
(2011.09.28)

info

0  
  0
:)
(2011.09.28)

info

0  
  0
przeciez ten tramwaj do godziny 18 jak nie dalej stał na ulicu. .. .
zAWADKA (2011.09.28)

info

0  
  0
Nie wiem czyja wina ale współczuję trochę motorniczemu dlaczego motorniczemu? A no dlatego, że trochę się tym interesuje i wiem że bycie motorniczym nie jest łatwe. Po za tym Pan motorniczy pewnie i tak ma już ostro w pracy więc nie dokopujmy mu jeszcze tutaj :P
wspolczujacy (2011.09.28)

info

0  
  0
IDĄ WYBORY! Może jakiś przyszły poseł, czy senator zrobi coś z czasem na przejściu obok tego tramwaju. Czas ustawiony jest tak, że przejść nie można. Niby dwuetapowe, ale jeśli dodać 15 sekund już by było do zniesienia. Druga sprawa to, że tramwaj już odjeżdża z przystanku, zanim zapali się zielone światło i ludzie muszą iść na czerwonym. Dlaczego tramwaj nie może poczekać aż pasażerowie będą mieli zielone????? To jest chore!!!!
trututy (2011.09.28)

info

0  
  0
przejazd tramwajem powinien byc darmowy. Nie mozna placic za przejazd takimi zlomami w dodatku wszystkie te graty sa niesprawne poczynajac od starych konstalow przez niemieckie szroty a konczac na nowych ogorkach made in poland co z gory oznacza ze jest to szajski i wadliwy wyrob. komunikacja miejsska w takim przypadku powinna na przystankach rozwiescic plakaty informujace pasazerow ze ich pojazdy sa nie sprawne technicznie a podroz nimi odbywa sie tylko i wylacznie na wlasne ryzyko i powinna byc darmowa. po za tym komunikacja miejska powinna byc uprzywilejowana a nie stac na swiatlach bo jazda tramwajem w gore ogolnej to conamiej 7 minut bo na kazdym skrzyzowaniu tramwaj staje i czeka a za skrzyzowaniem sa przystanki. ten kto to zaprojektowal powinien zostac nabity na krzyz czekoladowym otworem
turban (2011.09.28)

info

0  
  0
Akurat ślady na jezdni wskazuja że w tym miejscu wypadł tył ogórka
gru (2011.09.29)

info

0  
  0