UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
motorniczy-Powinieneś premie dostać, za co?Mało kto potrafi cały tramwaj "wysadzić"z szyn i "zaparkować"na trawniku. Apropos parkowania, postawić obok parkomat, 2zeta za godzinę, parkuje w strefie płatnej, policzmy od godz. 8:40,więc ile to będzie?
Parkingowy