UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mirabelka: dziennikarzowi nie wolno takich rzeczy napisać, że na szczęście, niestety. .. to jest niezgodne z etyką zawodu, łamie bezstronność i nieangażowanie się emocjonalne w przekaz i zdarzenie. wieeeeem, nasi dziennikarze i tak są stronniczy, ale mówimy teraz o tym tekście:)