UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem czyja wina ale współczuję trochę motorniczemu dlaczego motorniczemu? A no dlatego, że trochę się tym interesuje i wiem że bycie motorniczym nie jest łatwe. Po za tym Pan motorniczy pewnie i tak ma już ostro w pracy więc nie dokopujmy mu jeszcze tutaj :P

wspolczujacy