UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
IDĄ WYBORY! Może jakiś przyszły poseł, czy senator zrobi coś z czasem na przejściu obok tego tramwaju. Czas ustawiony jest tak, że przejść nie można. Niby dwuetapowe, ale jeśli dodać 15 sekund już by było do zniesienia. Druga sprawa to, że tramwaj już odjeżdża z przystanku, zanim zapali się zielone światło i ludzie muszą iść na czerwonym. Dlaczego tramwaj nie może poczekać aż pasażerowie będą mieli zielone????? To jest chore!!!!
trututy