UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przejazd tramwajem powinien byc darmowy. Nie mozna placic za przejazd takimi zlomami w dodatku wszystkie te graty sa niesprawne poczynajac od starych konstalow przez niemieckie szroty a konczac na nowych ogorkach made in poland co z gory oznacza ze jest to szajski i wadliwy wyrob. komunikacja miejsska w takim przypadku powinna na przystankach rozwiescic plakaty informujace pasazerow ze ich pojazdy sa nie sprawne technicznie a podroz nimi odbywa sie tylko i wylacznie na wlasne ryzyko i powinna byc darmowa. po za tym komunikacja miejska powinna byc uprzywilejowana a nie stac na swiatlach bo jazda tramwajem w gore ogolnej to conamiej 7 minut bo na kazdym skrzyzowaniu tramwaj staje i czeka a za skrzyzowaniem sa przystanki. ten kto to zaprojektowal powinien zostac nabity na krzyz czekoladowym otworem
turban