UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

IDĄ WYBORY! Może jakiś przyszły poseł, czy senator zrobi coś z czasem na przejściu obok tego tramwaju. Czas ustawiony jest tak, że przejść nie można. Niby dwuetapowe, ale jeśli dodać 15 sekund już by było do zniesienia. Druga sprawa to, że tramwaj już odjeżdża z przystanku, zanim zapali się zielone światło i ludzie muszą iść na czerwonym. Dlaczego tramwaj nie może poczekać aż pasażerowie będą mieli zielone????? To jest chore!!!!

trututy

Anuluj