UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mirabelka: dziennikarzowi nie wolno takich rzeczy napisać, że na szczęście, niestety. .. to jest niezgodne z etyką zawodu, łamie bezstronność i nieangażowanie się emocjonalne w przekaz i zdarzenie. wieeeeem, nasi dziennikarze i tak są stronniczy, ale mówimy teraz o tym tekście:)


Anuluj