UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czyja wina ale współczuję trochę motorniczemu dlaczego motorniczemu? A no dlatego, że trochę się tym interesuje i wiem że bycie motorniczym nie jest łatwe. Po za tym Pan motorniczy pewnie i tak ma już ostro w pracy więc nie dokopujmy mu jeszcze tutaj :P
wspolczujacy