A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rybicki dla Elbląga przez ostatni miesiąc zrobił więcej niż inni przez lata. Nie wiem, czy po wyborach jego zainteresowanie miastem się utrzyma, mam nadzieje, że tak. Dobrze mu z oczu patrzy, ale nawet za to co już zrobił, należą mu się podziękowania.
Rybicki wiele może, a poza tym chyba jest lubiany i szanowany. Wreszcie możemy mieć w Warszawie posła i senatora którzy mają coś do powiedzenia. Czuję, że idą dla Elbląga dobre czasy.
A z doświadczenia, ( przebywałam z dzieckiem w szpitalu na Żeromskiego i na Królewieckiej ), zdecydowanie bardziej kompetentni, dbający o dziecko i stawiający prawidłowe diagnozy są lekarze z oddzialu dziecięcego szpiitala miejskiego przy ul Żeromskiego. Gdyby dysponowali takim sprzętem i aparaturą medyczną jak szpital wojewódzki, diagnostyka byłaby na pewno jeszcze szybsza. Szkoda więc że naprawdę dobry sprzęt medyczny trafia do szpitala wojewódzkiego, skoro opieka lekarska i pielęgniarska na oddziale dzieciecym szpitala wojewódzkiego pozostawia wiele do życzenia.
Sukces lekarzy pediatrii WSzZ. Rzecznik Praw Dziecka zajął stanowisko przeciwne forsowanej przez kobietę z charakterem idei wydmuchania deficytowej pediatrii do starego, zdekapitalizowanego szpitala na Żeromskiego. Moja rada dla "reformatorów elbląskiej służby zdrowia". Proponuję nie podpisać umowy z NFZ na świadczenie usług medycznych w zakresie pediatrii przez WSzZ i zwolnić na tej podstawie niesubordynowany personel pediatrii. W ten sposób automatycznie pediatria znajdzie się na Żeromskiego a pediatrzy z wojewódzkiego na kolanach i na wyścigi pobiegną do tamtejszej Dyrektor by ich zatrudniła. Oczywiście po wcześniejszym ustaleniu przez obie panie decydentki, można będzie definitywnie odstrzelić niesubordynowanych i zostawić spolegliwych by nie mieć kłopotów w przyszłości. Proste i wcale nie wykluczone.
Na Zeroskiego bylam z dzieckiem dwa razy, ,, koszmar. dziecko bylo skierowane na badanie nerek, i polozyli mnie z dzieckiem z wirusem rota, oczywiscie moj synek tez go podlapal, to dyla porazka, spalam z synkiem na zarwanym lozku polowym bo lozeczko dylo dla dziecka za male. Drugim razem ja spalam z synen na jednym tez zarwanym lozku a 3 mamy spaly na podlodze/////koszmar. .. .Jak lezelismy w Wojewodzkim, mialam suuuuupeeeer opieke, komfort dla mnie i dziecka, a na Zeromskiego poprostu syf.
Do Obela - niewykonalne. Ale zapomnieliście, że ustalenia są takie były 110 -ty oddaje w listopadzie do Wojewódzkiego neurologię do Żeromskiego ginekologię a dostaje za to z Żeromskiego rehabilitację. jak miasto nie da kasy na oddział dziecięcy to p. Gelert wcale sie tym nie przejmie bo i tak nic na tym nie traci w porównaniu ze szpitalami, które są we władaniu miasta. Od samego początku przenoszenia oddziałów ktoś zostanie z ręk w nocniku A fuuj z taka polityką naszych włodarzy.
Właśnie, że wykonalne i już przez kobietę z charakterem nie raz praktykowane. To właśnie ten styl pozwala skutecznie rządzić a nawet gasić pożary(Iława). A tak na marginesie, niewygodne opinie internałtów powodują że najbardziej poczytne (komentowane)artykuły giną na drugi dzień, akit w postaci szkolenia kowali w Kadynach, konwojowania kibiców na dworzec wiszą na portelu nawet tydzień. Kto, o tym decyduje, redaktorzy, ktorzy powinni mieć satysfakcję z poruszania kontrowersyjnych i ciekawych tematów, czy krytykowani i mocni grajdołowi notable. Pytanie wydaje się retoryczne.
Połączenie szpitala miejskiego z wojskowym 110 przyniesie oczekiwane efekty ekonomiczne i jakościowe tylko w przypadku stworzenia jednego podmiotu gospodarczego, jednego kontraktu, jednoosobowego zarządzania i jednej grupy administracji obsługującej nowo powstałą placówkę. Stworzenie dwóch miejskich szpitali przyniesie tylko bałagan i następne straty dla finansów miasta. Zdrowie jest bezcenne ale rządzi się swoimi prawami, kto tego nie rozumie nie nadaje się do wydawanie publicznych pieniędzy.
Słowo w sprawie Pana posła Rybickiego. To że nie jest z Elbląga to bardzo dobrze. Już te kilka tygodni kampanii świadczy o możliwościach Pana posła Rybickiego. Widać że jest to postać dynamiczna z dużym zapleczem politycznym i możliwościami. W żadnej z dotychczasowych kampanii wyborczych nikt nie ściągnął do tej dziury tylu ważnych postaci co moim zdaniem dobrze rokuje na przyszłość. Dotychczasowi przedstawiciele tego miasta w Sejmie i Senacie raczej nie wykazali się wielkim zainteresowaniem problemami rozwoju Elbląga i regionu.