UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A z doświadczenia, ( przebywałam z dzieckiem w szpitalu na Żeromskiego i na Królewieckiej ), zdecydowanie bardziej kompetentni, dbający o dziecko i stawiający prawidłowe diagnozy są lekarze z oddzialu dziecięcego szpiitala miejskiego przy ul Żeromskiego. Gdyby dysponowali takim sprzętem i aparaturą medyczną jak szpital wojewódzki, diagnostyka byłaby na pewno jeszcze szybsza. Szkoda więc że naprawdę dobry sprzęt medyczny trafia do szpitala wojewódzkiego, skoro opieka lekarska i pielęgniarska na oddziale dzieciecym szpitala wojewódzkiego pozostawia wiele do życzenia.