UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słowo w sprawie Pana posła Rybickiego. To że nie jest z Elbląga to bardzo dobrze. Już te kilka tygodni kampanii świadczy o możliwościach Pana posła Rybickiego. Widać że jest to postać dynamiczna z dużym zapleczem politycznym i możliwościami. W żadnej z dotychczasowych kampanii wyborczych nikt nie ściągnął do tej dziury tylu ważnych postaci co moim zdaniem dobrze rokuje na przyszłość. Dotychczasowi przedstawiciele tego miasta w Sejmie i Senacie raczej nie wykazali się wielkim zainteresowaniem problemami rozwoju Elbląga i regionu.


Anuluj