UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rybicki dla Elbląga przez ostatni miesiąc zrobił więcej niż inni przez lata. Nie wiem, czy po wyborach jego zainteresowanie miastem się utrzyma, mam nadzieje, że tak. Dobrze mu z oczu patrzy, ale nawet za to co już zrobił, należą mu się podziękowania.