UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rybicki dla Elbląga przez ostatni miesiąc zrobił więcej niż inni przez lata. Nie wiem, czy po wyborach jego zainteresowanie miastem się utrzyma, mam nadzieje, że tak. Dobrze mu z oczu patrzy, ale nawet za to co już zrobił, należą mu się podziękowania.