UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Obela - niewykonalne. Ale zapomnieliście, że ustalenia są takie były 110 -ty oddaje w listopadzie do Wojewódzkiego neurologię do Żeromskiego ginekologię a dostaje za to z Żeromskiego rehabilitację. jak miasto nie da kasy na oddział dziecięcy to p. Gelert wcale sie tym nie przejmie bo i tak nic na tym nie traci w porównaniu ze szpitalami, które są we władaniu miasta. Od samego początku przenoszenia oddziałów ktoś zostanie z ręk w nocniku A fuuj z taka polityką naszych włodarzy.


Anuluj