UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na Zeroskiego bylam z dzieckiem dwa razy, ,, koszmar. dziecko bylo skierowane na badanie nerek, i polozyli mnie z dzieckiem z wirusem rota, oczywiscie moj synek tez go podlapal, to dyla porazka, spalam z synkiem na zarwanym lozku polowym bo lozeczko dylo dla dziecka za male. Drugim razem ja spalam z synen na jednym tez zarwanym lozku a 3 mamy spaly na podlodze/////koszmar. .. .Jak lezelismy w Wojewodzkim, mialam suuuuupeeeer opieke, komfort dla mnie i dziecka, a na Zeromskiego poprostu syf.
Agaszuka..