UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Sukces lekarzy pediatrii WSzZ. Rzecznik Praw Dziecka zajął stanowisko przeciwne forsowanej przez kobietę z charakterem idei wydmuchania deficytowej pediatrii do starego, zdekapitalizowanego szpitala na Żeromskiego. Moja rada dla "reformatorów elbląskiej służby zdrowia". Proponuję nie podpisać umowy z NFZ na świadczenie usług medycznych w zakresie pediatrii przez WSzZ i zwolnić na tej podstawie niesubordynowany personel pediatrii. W ten sposób automatycznie pediatria znajdzie się na Żeromskiego a pediatrzy z wojewódzkiego na kolanach i na wyścigi pobiegną do tamtejszej Dyrektor by ich zatrudniła. Oczywiście po wcześniejszym ustaleniu przez obie panie decydentki, można będzie definitywnie odstrzelić niesubordynowanych i zostawić spolegliwych by nie mieć kłopotów w przyszłości. Proste i wcale nie wykluczone.
obel