UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rybicki wiele może, a poza tym chyba jest lubiany i szanowany. Wreszcie możemy mieć w Warszawie posła i senatora którzy mają coś do powiedzenia. Czuję, że idą dla Elbląga dobre czasy.


Anuluj