29
20.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wreszcie coś w tym temacie wiadomo. Za te ustalenia i inicjatywę chwała panu posłowi Rybickiemu. Jego zewnętrzne spojrzenie na lokalne elblaskie sprawy jest bardzo potrzebne. Dzięki i proszę o jeszcze.
zaw (2011.09.20)

info

0  
  0
Wreszcie coś w tym temacie wiadomo. Za te ustalenia i inicjatywę chwała panu posłowi Rybickiemu. Jego zewnętrzne spojrzenie na lokalne elblaskie sprawy jest bardzo potrzebne. Dzięki i proszę o jeszcze.
zaw (2011.09.20)

info

0  
  0
Ii tak jeżdżę do Trójmiasta, ponieważ usługi medyczne w Szpitalu Wojewódzkim, z uwagi na personel są jak cios poniżej pasa. Wstyd, najpierw kultura a później protesty (na stole wiecznie kawa i ciastka, Panie nawet nie wstaną)
PROTEST HAHA (2011.09.21)

info

0  
  0
Przeciw Rybickiemu nic nie mam, może to jest osoba godna zaufania ale niestety jest tu obcy. Może być jak z Liskiem. Natomiast głosując na Gelert głosujesz przeciw sobie. Bo przecież i tak (jak zawsze) zrezygnuje z mandatu na rzecz kolejnego obcego.
(2011.09.21)

info

0  
  0
bnbnb-To takie modne ostatnio stosowanie zastraszania obywateli przez POpaprańców.
(2011.09.21)

info

0  
  0
To chyba lepiej, że nie będzie przenosin do gorszych warunków? Co wy drodzy komentatorzy robicie w swoim życiu, że plujecie na wszystko co inni w pocie czoła i w najlepszej wierze, mając ogromne doświadczenie i wiedzę jak np dyr. Szpitala Wojewódzkiego Elżbieta Gelert, czynią. Trochę poczytajcie, trochę zgłębcie temat, trochę zobaczcie jak wam idzie, trochę się uspokójcie. Świat nie jest doskonały i tym bardziej trzeba w nim cenić ludzi którzy są trochę lepsi od nas, bo to oni dla nas ten świat czynią trochę bardziej znośnym. Pozdrawiam
MaSer (2011.09.21)

info

0  
  0
Poseł WGD próbował i nie dał rady mnie oskarżyc, więc sie PO nie boje. Co oni mają "inny żołądek " niż ja i wszyscy obywatele ?To Po musiałoby wszystkich obywateli RP wsadzić do pudła za swoje POglady. Polska to chory kraj kwadratowychjaj. Normalność w Polsce może zapewnic tylko PJN.
florekPJN (2011.09.21)

info

0  
  0
czy to prawdaże większość lekarzy jest e w trakcie leczenia psychiatrycznego głównie w szpitalu wojskowym/
prawda? (2011.09.21)

info

0  
  0
Czy ktoś widział obecny oddział dziecięcy w Szpitalu Miejskim? Leżała tam zimą moja córka a z nią ja; ciemne, brudne sale, odrapane łóżeczka i połatana pościel. Okna pozapychane kocami, bo inaczej wiatr hula po niedogrzanych salach. Ten oddział nie pamięta remontu, pajęczyny wiszą z sufitu, a mebelki lepią się od brudu. Pobyt tam to trauma dla dzieci i rodziców. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
(2011.09.21)

info

0  
  0
Wszystkie panie które rodziły w szpitalu na Żeromskiego powinny wiedzieć doskonale czym różnią się nasze elbląskie szpitale. W Wojewódzkim pies z kulawą nogą do ciebie nie przyjdzie w nocy, jak nie dasz w łapę albo nie będziesz chodzić prywatnie to nawet nie spojrzy. To nic że warunki są jakie są, ale podczas dyżuru szpital na Żeromskiego jest na pediatrii obłożony do ostatniego łóżka, lekarze i panie pielęgniarki jak na panujące warunki są super i starają się jak mogą. Nigdy nie zawiodłam się jeśli chodzi o szybkość, opiekę i kompetencje zaczynając od ginekologii, pediatrii, po chirurgię dziecięcą. To wojewódzki pod tym względem jest tragedią (czekanie ponad 1 godz. z dzieckiem na przyjęcie na oddział!!!!!). Wojewódzki niech odda swoje fundusze Żeromskiemu to zrobią remont, bo do leczenia oprócz sprzętu i swojej wyższości nic Wojewódzki nie ma.
mami (2011.09.21)

info

0  
  0