UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To chyba lepiej, że nie będzie przenosin do gorszych warunków? Co wy drodzy komentatorzy robicie w swoim życiu, że plujecie na wszystko co inni w pocie czoła i w najlepszej wierze, mając ogromne doświadczenie i wiedzę jak np dyr. Szpitala Wojewódzkiego Elżbieta Gelert, czynią. Trochę poczytajcie, trochę zgłębcie temat, trochę zobaczcie jak wam idzie, trochę się uspokójcie. Świat nie jest doskonały i tym bardziej trzeba w nim cenić ludzi którzy są trochę lepsi od nas, bo to oni dla nas ten świat czynią trochę bardziej znośnym. Pozdrawiam

MaSer