UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To chyba lepiej, że nie będzie przenosin do gorszych warunków? Co wy drodzy komentatorzy robicie w swoim życiu, że plujecie na wszystko co inni w pocie czoła i w najlepszej wierze, mając ogromne doświadczenie i wiedzę jak np dyr. Szpitala Wojewódzkiego Elżbieta Gelert, czynią. Trochę poczytajcie, trochę zgłębcie temat, trochę zobaczcie jak wam idzie, trochę się uspokójcie. Świat nie jest doskonały i tym bardziej trzeba w nim cenić ludzi którzy są trochę lepsi od nas, bo to oni dla nas ten świat czynią trochę bardziej znośnym. Pozdrawiam
MaSer