UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ii tak jeżdżę do Trójmiasta, ponieważ usługi medyczne w Szpitalu Wojewódzkim, z uwagi na personel są jak cios poniżej pasa. Wstyd, najpierw kultura a później protesty (na stole wiecznie kawa i ciastka, Panie nawet nie wstaną)
PROTEST HAHA