UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkie panie które rodziły w szpitalu na Żeromskiego powinny wiedzieć doskonale czym różnią się nasze elbląskie szpitale. W Wojewódzkim pies z kulawą nogą do ciebie nie przyjdzie w nocy, jak nie dasz w łapę albo nie będziesz chodzić prywatnie to nawet nie spojrzy. To nic że warunki są jakie są, ale podczas dyżuru szpital na Żeromskiego jest na pediatrii obłożony do ostatniego łóżka, lekarze i panie pielęgniarki jak na panujące warunki są super i starają się jak mogą. Nigdy nie zawiodłam się jeśli chodzi o szybkość, opiekę i kompetencje zaczynając od ginekologii, pediatrii, po chirurgię dziecięcą. To wojewódzki pod tym względem jest tragedią (czekanie ponad 1 godz. z dzieckiem na przyjęcie na oddział!!!!!). Wojewódzki niech odda swoje fundusze Żeromskiemu to zrobią remont, bo do leczenia oprócz sprzętu i swojej wyższości nic Wojewódzki nie ma.
mami