UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przeciw Rybickiemu nic nie mam, może to jest osoba godna zaufania ale niestety jest tu obcy. Może być jak z Liskiem. Natomiast głosując na Gelert głosujesz przeciw sobie. Bo przecież i tak (jak zawsze) zrezygnuje z mandatu na rzecz kolejnego obcego.