UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poseł WGD próbował i nie dał rady mnie oskarżyc, więc sie PO nie boje. Co oni mają "inny żołądek " niż ja i wszyscy obywatele ?To Po musiałoby wszystkich obywateli RP wsadzić do pudła za swoje POglady. Polska to chory kraj kwadratowychjaj. Normalność w Polsce może zapewnic tylko PJN.

florekPJN