UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś widział obecny oddział dziecięcy w Szpitalu Miejskim? Leżała tam zimą moja córka a z nią ja; ciemne, brudne sale, odrapane łóżeczka i połatana pościel. Okna pozapychane kocami, bo inaczej wiatr hula po niedogrzanych salach. Ten oddział nie pamięta remontu, pajęczyny wiszą z sufitu, a mebelki lepią się od brudu. Pobyt tam to trauma dla dzieci i rodziców. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.


Anuluj